zirve menajerlik

kalitesi ve güvencesiyle

kons menajerlik iş ilanları için bayanlara özel iş imkanı zirve menajerlikten.

günlük olarak yüksek yevmiye ve de dolgun bütçelerle çalışmak isteyecek ve iş arayan bayanlara uygun kons işi imkanı.

Türkiye genelinde kons çalıştıran bizim seçtiğimiz ve seçme kriterlerimizin güvenilir ve huzurlu gazino, gece kulübü, bar, night club ve eğlence merkezlerinde konslu mekanlar da çalışacak bayanlar işe alınacaktır.

zirve menajerlik personel istihdamlarında çalıştığı firmalar ile personel arasında uygun iş akitleri hazırlayarak, iki tarafı da korur.

işe alınacak olan personellerin sosyal hakları, eğer personel ister ise sigortası, konaklaması, yeme ve içme gibi ihtiyaçları yine zirve menajerlik güvencesi ve kalitesi ile firmalara tarafından temin edilir…

Türkiye kons bayanlar için iş imkanı;

zirve menajerlik olarak tüm Türkiye’ de ki gece kulüpleri, night club, bar, müzikhol, pavyon, turistik gazino gibi eğlence merkezlerinin seçkin olanlarına hizmet etmekteyiz.

eğer kendinize güveniyor iseniz star menajerlik aracılığı ile Türkiye kons iş ilanı başvurusu yapabilirsiniz.

tecrübeli iseniz ve daha önce başka mekanlarda da konsluk yapmış iseniz yüksek bütçeli günlük net yevmiyeler imiz ile işe başlayabilirsiniz.

ilanlarımıza başvuru yapmak için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçin veya telefon numaramızı kullanarak bizi arayınız.

ayrıca adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bulunan bayan kons iş ilanlarına bakabilirsiniz. 

Türkiye kons iş ilanı iletişimi için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Türkiye geneli çalışmamız da vardır.

ulaşım, konaklama, yemek, SSK tarafımızdan karşılanmakta ve tüm sosyal haklarınıza tarafımızdan kesinlikle saygı gösterilmektedir.

deneyimsiz olan, ama çalışıp para kazanmak isteyen bayan arkadaşlarımıza da tarafımızdan bizzat ücretsiz eğitim verilmektedir.

detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 05457177046 numaralı telefon numarasında 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

zirve menajerlik farkı ile bize sadece bir telefon kadar uzakta olduğunuzu unutmayın.

zirve menajerlik model ajansı;

iletişim;

05457177046

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here