zirve menajerlik

kalitesi ve güvencesiyle

kons menajerlik iş ilanları için bayanlara özel iş imkanı zirve menajerlikten.

günlük olarak yüksek yevmiye ve de dolgun bütçelerle çalışmak isteyecek ve iş arayan bayanlara uygun kons işi imkanı.

Türkiye genelinde kons çalıştıran bizim seçtiğimiz ve seçme kriterlerimizin güvenilir ve huzurlu gazino, gece kulübü, bar, night club ve eğlence merkezlerinde konslu mekanlar da çalışacak bayanlar işe alınacaktır.

zirve menajerlik personel istihdamlarında çalıştığı firmalar ile personel arasında uygun iş akitleri hazırlayarak, iki tarafı da korur.

işe alınacak olan personellerin sosyal hakları, eğer personel ister ise sigortası, konaklaması, yeme ve içme gibi ihtiyaçları yine zirve menajerlik güvencesi ve kalitesi ile firmalara tarafından temin edilir…

kons ilanları için aranan pozisyonlar:

kons bayan konsomatris: 350 400 450 500 TL

oryantal dansöz: 400 450 500 TL ( konslu )

dansçı kız: 400 500 600 TL ( konslu )

konslu solist: 500 600 700 TL

yukarıda belirtilen yevmiyeler günlük net yevmiyelerdir.

kons bayanlar için iş imkanı;

eğer huzurlu, güvenli mekanlarda elit müşterilere hizmet ederek ve eğlenerek yüksek bütçeler ile çalışmak isterseniz zirve menajerlik size bir telefon kadar uzaklıkta.

tecrübeli iseniz ve daha önce başka mekanlarda da konsluk yapmış iseniz yüksek bütçeli günlük net yevmiyeler imiz ile işe başlayabilirsiniz.

ilanlarımıza başvuru yapmak için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçin veya telefon numaramızı kullanarak bizi arayınız.

ayrıca adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bulunan bayan kons iş ilanlarına bakabilirsiniz.

zirve menajerlik sorumlusu olan sami bey konsomatris solist arayan mekanlar için çok farklı bayanlar ile irtibatta olmakta ve kolaylıkla en kaliteli solisti temin etmektedir.

aynı zamanda sami bey birçok kentte hizmet veren ve tamamen elit olan mekanlarla yakından irtibata olarak konsomatris yapacak bayanlar için iş imkanı da sunmaktadır.

zirve menajerlik

organizatörlük

ve

model ajansı

iletişim/irtibat;

05457177046

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here